יום שבת, 16 במאי 2015

בוס בהסוואה עונה 2 פרק 5

בוס בהסוואה עונה 2 פרק 5

אחרי עונה ראשונה שסחפה אחריה צופים רבים וזכתה להצלחה גדולה. הנה נוחתת העונה השנייה של בוס בהסוואה.
כזכור, בתכנית הזאת בוס של אחת החברות הגדולות והמוכרות במשק מתחפש לעובד זוטר, ובמשך שבוע שלם הוא נכנס לעבוד עם שאר העובדים. אף אחד לא יודע כי הוא בעצם המנהל הגדול או הביג בוס. בשבוע זה הוא רואה ממש לנגד עיניו מה מתרחש בחברה ביומיום, הוא מנסה ללמוד מה קורה מתחת לאפו, וכמובן הוא זוכה להכיר את עובדיו מקרוב.
בסוף התכנית הוא מספר להם שהוא לא עובד מתחיל, אלא הבוס/המייסד/המקים של החברה.
בפרק 5 (פרק חמש של העונה החדשה) יופיע יוסי ביתן. ביתן הוא בן 31, גר באשקלון. על פי שם משפחתו אתם יכולים להבין שהוא קשור לרשת הסופר מרקט יינות ביתן. הוא צמח ברשת המשפחתית צעירותו. הוא סחב סחורה, סידר מדפים וכמובן ראה איך העסקים מתנהלים. כשגדל, הפל להיות מנהל הסניף הראשון של הרשת באשלקון ואח"כ לניהול הרשת כולה, ומשמש כמשנה למנכ"ל הרשת.

במהלך השבוע,  יוסי יתפקד במעדנייה של הרשת ויצטרך להתמודד עם סוגי הגבינות שלקוחות מבקשים, לדעת מהו הברקוד המתאים שצריך ללחוץ במכונה, אבל יותר מכל להכיר לעומק את האנשים שעובדים בניקיון, בסידור המדפים ועוד. באחד הימים הוא פגש את אורטל, בבית במאפה של יינות ביתן בנתיבות. אורטל "מגדילה ראש" ומכינה פיצות כדי להגדיל את המכירות. מלבז זאת יוצא לו לשוחח איתה כשהיא באה לעבוד יום לפני חתונתה. בואו נחסוך בדיבורים ונראה את הכל בפרק.
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

בוס בהסוואה

הבהרה: כל הפרקים שבאתר הינם חוקיים ! אנו לא מעלים שום פרק בעצמנו, אלא רק מקשרים לפרקים שהועלו ע"י רשת. מאחלים לכולם צפייה מהנה !!!

גגג